Kredyt pozabankowy

Kredyt pozabankowy
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

kredyt-pozabankowy-8Słowo kredyt kojarzy się niemal wszystkim ludziom z bankiem. Teoretycznie maja racje, ponieważ udzielanie kredytów jest czynnością bankową sensu stricte, co oznacza że według prawa, tylko banki mają prawo obrotu takimi instrumentami finansowymi jakimi są kredyty. Jednakże w sektorze pozabankowym rozwinięte są wszelakie pożyczki, chwilówki i tym podobne. Na pierwszy rzut oka nie różnią się bardzo od popularnych bankowych kredytów, dlatego od wielu lat słowo kredyt i pożyczka, dla wielu ludzi znaczy to samo. Kredyt pozabankowy uzyskać jest stosunkowo łatwo. Nie ma wielkich wymagań prawnych i formalnych. Dzięki uproszczeniu tych procedur klient może otrzymać taki kredyt dużo szybciej niż w tradycyjnym banku. Ograniczeniem takich pożyczeń są przede wszystkim limity takich transakcji, często nawet kilkunastokrotnie niższe niż w bankach. Innym minusem może być to, że instytucje pozabankowe często pobierają wysokie prowizje, a także koszty prowadzenia i spłaty takiej pożyczki nie należą do najniższych.

Podobne wpisy o gospodarce oraz biznesie:

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: turnabol, Szamba Betonowe Brzozów, vetrex-v90-alphaline, highlightersmink, kawitacja kielce, busy do danii szamotuły, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, Tynk mozaikowy Lakma, ra nails lakier hybrydowy, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Gniewiński portal

Ankieta:

Czy w Piasecznie usługi rachunkowe są na wysokim poziomie i dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Polecamy:

  • Tanie przesyłki kurierskie

    Obecnie na rynku pocztowym istnieje kilka prężnie rozwijających się firm, które znane są wszystkim mieszkańcom naszego kraju. Kiedyś, w dawnych czasach mowa była tylko o jednej, państwowej firmie, która rządziła wszystkimi listami i przesyłkami. Jednak powstała dla niej spora konkurencja i teraz każda z tych firm musi walczyć o to, aby mieć dla siebie klientów….

    Read more
  • Szkoły językowe

  • Zakupy internetowe

  • Rozliczenie podatku dochodowego z zagranicy

  • Fordanserki