System kolejkowy

System kolejkowy
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

system-kolejkowy-6W biznesie bywa różnie, każda firma mówi, że klient jest jej panem, jednak nie zawsze to się sprawdza w realiach. Kompetencje firm wychodzą w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z większą ilością klientów i to w takich sytuacjach kiedy klient musi czekać.

Problem klientów z kolejkami w miejscach publicznych rozwiązują takie systemy, które wspomagają prędkość załatwiania sprawy oraz określają miejsce klienta w całej gamie tej kolejki. System kolejkowy został opracowany właśnie po to, aby rozwiązywać problemy klientów.

W takim systemie każdy klient zna swój numerek, albo godzinę przyjęcia do okienka czy do kasy. Systemy kolejkowe stosowane są praktycznie w każdej większej firmie, gdzie mamy do czynienia z obsługą klienta. Spotyka się je w przychodniach, banku, supermarketach oraz w instytucjach jak urzędy.

Jeżeli chodzi o urzędy, systemy kolejkowe są dosyć młode w tym miejscach. Ale jak można zauważyć, nawet w Powiatowym urzędzie pracy wprowadzenie takiego sprzętu zaowocowało, zmniejszeniem się kolejek i bezsensownym czekaniu. Teraz każdy może się zarejestrować przez Internet, przez co osoba bezrobotna ma wskazany termin wizyty wraz z godziną. Oczywiście opóźnienia mogą się zdarzać, ale są to sporadyczne sytuacje, wynikające raczej z czynnika ludzkiego niż samego systemu czy jego wad.

Podobne wpisy o gospodarce oraz biznesie:

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: glutamina katowice, baront schody, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, Wiedzopedia, kaplica Santori, Tynk mozaikowy Lakma, zeltiq Warszawa, fluorokrzemian glinu, żwir siany ostrów, kinesiotaping bielsko biała, CPE Gliwice

Ankieta:

Czy w Piasecznie usługi rachunkowe są na wysokim poziomie i dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Polecamy:

  • Fordanserki

    Jeśli jesteś osobą, która ma wrażenie, że dobra zabawa płynie w jej żyłach, a zdolności do kontaktów towarzyskich wyssałaś z mlekiem matki, to jest dla ciebie idealna praca! Nie szkodzi, że lubisz imprezy do białego rana, a liczne spotkania towarzyskie opuszczasz na końcu. Przydałoby się, żebyś była duszą towarzystwa, cieszyła się poczuciem humoru i żeby…

    Read more
  • Biuro ksiegowe UK

  • Tanie zakupy srodkow trwalych

  • System kolejkowy

  • Rozliczenie podatku dochodowego z zagranicy